Třetina, přestávka, prodloužení, nájezdy…

:

6

Švédsko

INFO

Situaci kolem Jaromíra Jágra se budeme nadále věnovat. Zítra u zápasu s Lotyšskem se budeme opět těšit! Díky za pozornost.

22:53

Vyhlášení. Jágr není přítomen.

22:50

Češi poslední gól v rámci nájezdů nedali. Švédové vyhrávají 6:5.

22:50

A Švédové dávají poslední gól.

22:50

Švédové dávají další. Jeden nedali.

22:49

Češi dávají o chvíli později taky. Jeden nedali.

22:48

Švédové dávají první gól.

22:48

Začátek nájezdů.

INFO

Jágr má asi opravdu něco s malíčkem. Snad ne zlomený!

22:43

Konec prodloužení, pořád 5:5. Teď tedy nájezdy.

22:42

Teď to mohl být skoro gól do české branky, ale Švéd chyboval a vzal puk z brankoviště předčasně.

22:40

Češi špatně vystřídali, na samotného Saláka se řítil Sjogren, náš brankář byl opět výborný. Protiakci vedl Jordán, pořádně vylekal Enrotha.

INFO

Jágr poslední minuty třetí třetiny vůbec nehrál. Něco s ním je. Neúčastní se.

22:38

Salák několikrát zastavil střelu.

22:37

Začalo prodloužení.

22:33

Konec standardního času, třetí třetina skončila, vítěze určí prodloužení nebo nájezdy, za moment.

22:32

Voráček hákoval a odjíždí na trestnou lavici!

22:31

Salák fantasticky zastavil Švédy poslaný puk.

22:31

Švédsko vyrovnalo na 5:5, necelá minuta do konce.

22:29

Koukal podrazil švédského brankáře a Švédové hrají v šesti pro čtyřem Čechům.

22:27

Švédský brankář opustil bránu za jednoho hráče do útoku. Šest Švédů v útočném pásmu.

22:27

A Zaťovič dal další góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól!

22:25

V tuto chvíli byla brána Čechů prakticky volná, a to dokonce dvakrát. Naštěstí jsme gól nedostali.

22:24

Eriksson v těžké pozici poslal kotouč do útočného pásma pouze na české hole.

22:23

Švédové se snaží český tým dostat pod tlak.

22:22

Salák kryje ránu od modré čáry, komerční přestávka.

22:20

Roman Červenka dal další góóóóóóóóóóóóóóól!

22:17

Dominik Simon z českého národního týmu dal góóóóóóóóóól!

22:12

Koukal dostal od švédského obránce hokejkou do obličeje. Vylučovat se asi nebude.

22:12

Švédové jsou kompletní

22:11

Jágrovi pískáno postavení v brankovišti, český tlak je teď přerušen. Dostal od jednoho ze Švédů do svého pověstného malíčku.

22:11

Voráčkovu nabídku před branku výborně tečoval Erat, Enroth opět dobře bránil.

22:10

Zase špatná rozehrávka, mimochodem, Červenka dnes hraje své sté utkání v národním týmu.

22:09

Faulující Švéd Josefson míří na dvě minuty ze hřiště.

22:08

Češi ve výhodě, na ledu Voráček, Novotný nebo Erat. Český tým celkem dobře využil přesilovky a bude hrát další!

INFO

Dnešnímu utkání přihlíží 17 383 diváků.

21:04

Jágr pravděpodobně z rozhodnutí trenéra Růžičky ve formaci se Sobotkou a Eratem.

21:03

Švédové dali zase góla…

21:58

Tomáš Hertl dává góóóóóóóóóóóóóóól! Úplně ho mezi bruslí brankáře a brankovou tyčí protlačil.

21:58

Lindstrom fauloval najíždějícího Novotného, Češi teď hrají přesilovku.

21:57

Červenka útočí a trefuje rameno brankáře. Škoda!

21:57

Kovář s Jágrem útočí, avšak Švédové přebírají puk.

21:56

Nakládal zkusil štěstí od modré čáry, Enroth mu vyráží „vstříc“. Kolářova střela o půl minuty později byla sražena mimo. Češi začínají aktivně.

21:54

Za moment začíná třetí třetina.

INFO

Třetí třetina začíná ve 21:54. Střelecky byli Češi aktivnější v druhé třetině, přesněji Češi – 8 střel na branku, Švédové 4.

21:38

Konec druhé třetiny.

21:38

Salák ještě musel zasahovat.

21:37

Češi se opravdu snaží, ale chtělo by to zlepšit střelbu. Půl minuty do konce třetiny.

21:35

Erath se pokusil o gól, Enroth chytil. Škoda! (Ne, nepropagujeme sponzora šampionátu)

21:33

Švédové se snaží a hlídají střední pásmo, Hertl teď měl jedinečnou šanci dát gól. Bohužel, slabá střela, Enroth chytil.

21:29

Švédové opět dávají gól, Victor Rask přečíslil stav na 3:1 pro ně.

21:28

Salák teď brání velmi dobře, v tuto chvíli například střelu Loui Erikssona.

21:26

Puk poměrně dlouho ve švédské obranné třetině. Přesilovka před chvílí nebyla úplně povedená, přesto si Enroth (švédský brankář) připsal tři zásahy.

21:24

Anton Lander se může vrátit na hřiště. Komerční přestávka.

21:23

Švédové jsou poměrně trpěliví a zároveň akční.

21:22

Faul – Anton Lander zadržel českého hráče. Česká přesilovka. Super!

21:20

Jaromír Jágr opět nastupuje, švédský pokus o gól, naštěstí neúspěšný.

21:18

Komerční přestávka, Švéd Klefborn měl s rozehrávkou drobné problémy, puk mu utíkal od hole, ale napadající Červenka ho nedostihl.

21:17

Na ledě třetí česká formace, za chvíli jde Jágr zase zpátky.

21:16

Nakládal zlomil hůl, konec české přesilovky. Jaromír Jágr toho má „plné zuby“, Švédové žádají o oddechový čas.

21:13

Jágr s Kovářem a Eratem se snaží, škoda, že mají Švédové tak silnou obranu, Enroth je silný.

21:12

Švédský obránce Andhelov nedovoleně bránil před bránou, a to Kovářovi a Jágrovi. Dostal menší trest, přesilovka Čechů!

21:12

Momentálně se Švédové snaží spíše o obranu, Voráček z nadějné pozice střílel. Nepovedlo se.

21:09

Klepiš obral o puk Švéda Ekmana Larssona, o chvíli později se opět musel snažit Salák, Švédové si vybojovali puk zpět a pokusili se o gól.

21:08

Přesilovka Švédů už skončila, Klepiš zpět na ledové ploše. Českému týmu se celkem daří, šikovný je Kolář.

21:06

Český tým zpátky na ledě.

INFO

Střely na branku v první třetině: Česko – 4, Švédsko – 10.

20:51

Konec první třetiny, prohráváme 1:2. Pokračujeme ve 21:06.

20:50

Pokus Švédů o gól, Salák puk chytil.

20:49

Hra vysokou holí a seknutí, Klepiš je na dvě minuty ze hřiště

20:46

Švédi se i nás snaží za tu bránu zahnat, tam nás mají prakticky pod kontrolou.

20:44

Velmi aktivní je Červenka, kotouč je teď velmi často u švédské brány. Mohlo být vyrovnáno! Nevyšlo to…

20:43

Česko se snaží o další gól, je ale jakoby ztuhlé.

20:42

Češi dali góóóóóól!

20:40

Faul na Sobotku, Elias Lindholm odchází na trestnou.

20:39

Střela Krejčíka letěla nad branku, komerční přestávka.

20:37

Jáhr je na ledě, skoro všichni ale střílejí mimo. Český tým má ale výhodu!

20:37

Průnik Zaťoviče na hranici pravidel, nejde na trestnou lavici, pokračuje se ve hře.

20:36

Švédové poměrně často zabruslí za branku, ať už svoji, nebo soupeřovu.

20:33

Náznak klidnějšího řešení situace z české strany, pokus o gól do švédské branky. Nepovedlo se, brankář Enroth chytil.